Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem enged érettségi...

Mi van, ha nem enged érettségizni?

Figyelt kérdés
Töriből sosem voltam valami jó, de azért általában félévkor meg év végén is megvolt a hármas. Most félévkor is hármast kaptam, bár már csak kicsi hiányzott a négyeshez, viszont a második félévem siralmasan szarul alakult. Kisérettségiztünk, abból karót kaptam, és még van egy egyesem, meg két hármasom azon kívül. Mondta a tanár, hogy majd lesz lehetőség kijavítani a kisérettségit, de semmi konkrét dátumot nem mondott, hogy mikor lenne ez, és múlthét csütörtökön órán közölte, hogy hát akkor legyen most. És egyáltalán nem úgy készültünk, nem tudtunk lefelelni, elkezdett dühöngeni, hogy mennyire segghülye az osztály, hogy ő ötszázszor elmondta, hogy ma lesz a javítás (egyszer sem mondta, és ezt az egész osztály állította), és hogy mégis mi a faszt gondoltunk (így, szó szerint), hogy majd az érettségi előtt egy nappal lesz a javítás?! Nem vagyok lusta, mindenből jó jegyeim vannak, egyedül a töri az, ami valahogy sose megy, egyszerűen nem bírom rendesen megtanulni, pedig próbálkozom, és a tavaszi szünetben is végig tanultam, és a kisérettségit is szeretném kijavítani, akár a jövőhéten, de félek, hogy nem ad rá lehetőséget, mert ugye én is segghülye vagyok, és nem fog engedni érettségizni, mert rosszak a jegyeim és megbuktat. Szerintetek mit kéne csinálnom? Ha tényleg nem enged, akkor szóljak az osztályfőnöknek, vagy az igazgatónak? ezzel el tudok érni valamit?

2017. ápr. 23. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem fog megbuktatni

(A kettest biztos megadja)

2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mikor javíthatsz, de azt ajánlom, hogy a kérdés pillanatában is legyél tisztában az anyaggal!
2017. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Beszéljetek az osztályfőnökkel és az igazgatóval, hogy járjanak közbe. Nincs idő kísérletezni. Ketten-hárman menjetek az osztály nevében.
2017. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!