Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a matek próbaérettségimen...

Ha a matek próbaérettségimen csak 18 pontot szereztem, akkor valószínű élesben sem lesz meg a kettes?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 23:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Foglalkoztam a matekkal, csak egyszerűen nem megy. Ha meg is értem nagyjából hogy mikor mit kell csinálni, akkor is belezavarodom egy idő után, nekem annyira bonyolult.

Jobban szeretem az irodalmat, ott nem kell ennyit gondolkozni, csak megtanulni a dolgokat és már megy is. Sajnos a matek nem ilyen, mert sok összefüggés, bonyolítás meg miegymás van, ami nekem egy káosz. Fúúú de utálom, de azért remélem meglesz a matek is.

2017. máj. 2. 13:33
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát a matek nem lett jobb a próbaérettségimtől. 19 pontot értem el, de legalább mehetek szóbelire. :D
2017. jún. 14. 00:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Végül hányast

kaptál ?

2019. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kettest, de mindent jól elmondtam szóbelin.
2020. nov. 27. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!