Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a matek érettségi...

Mindjárt itt a matek érettségi. Ti féltek tőle?

Figyelt kérdés
Én eléggé. Jó vagyok belőle de izgulok hogy meglesz-e az az eredmény, ami kell az egyetemre.
2017. máj. 2. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit. Emeletet kell 95% főlé írnom, hogy biztos felvegyenek.
2017. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 95% felé kéne írnom, csak a koordinátageometriától félek, a többitől nem igazán.
2017. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor én itt kilógok, mert én a kettesnek is örülnék matekból, nem az erősségem. :(
2017. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mire kell ennyi pont? Hová készültök?


Amúgy nem leszz vészes, ne aggódjatok :) én 3 éve írtam 100%ot (középszinten, előrehozottan) és 80%ot (emelten), majd az egyetemen meghúztak matekból...

BME VIK...

2017. máj. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nagy Pávián ***** válasza:
100%
nekem meg középszinten kéne 25 %....xddddd
2017. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem könnyen összejöhet az a 25 %:(((
2017. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nagy Pávián ***** válasza:
45 % mivaaaan xd
2017. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 4

Első vagyok. Nekem alkalmazott közgázhoz kell(ett volna). (458 központi ponthatár.) Úgy néz ki legjobb esetben is csak 87% lesz.

2017. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom ez régi kérdés de eszembejutott egy emlékem róla:

25% lett végül a matekérettségim eredménye. Matektanárom beetetett hogy megbuktam, nagyon nyomasztó és megalázó érzés volt. Már temettem magam, otthon szégyenkeztem miatta, hogy több középiskolai év után még egy kettest sem tudok összehozni. Aztán szerencsémre kiderült hogy a matektanárom tévedett és nem volt szó semmi bukásról. Aztán mikor megtudtam, hogy átmentem majd kiugrottam a bőrömből mint egy bukott diák akinek sikerült a pótvizsgája.

Érdekes valakik azon aggódtak hogy nehogy 95% alá menjen az emelt eredményük. De hát nem vagyunk egyformák. Csak én nem találkoztam ilyen okos diákokkal anno. Bár igaz gyenge színvonaló iskolába is tanultam lehet azért.

2023. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, ha nem akarsz matekkal foglalkozni, bőven jó az. :) Én is itt aggódtam anno a 3-as kommentben, hogy kettes lesz. Miután megírtam is azt hittem, hogy megbuktam. Végül nagy meglepetésemre 49%-os 3 lett.

Most meg az egyetemi matekkal szenvedek, mert most kezdtem el szeptemberben újra az egyetemet. Itt meg azt hittem, hogy meg lett a vizsgám analízisből, mert rengeteget gyakoroltam és úgy éreztem kapisgálom. Itt meg nem lett meg a 30% a ketteshez, szóval ez a matek azért továbbra sem az erősségem. Irigylem, aki 90+ százalékosr tudja írni és könnyen megérti ezeket. Nekem a hármas is nagy szám volt. :)

2023. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!