Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Egyetem Mérnökinformati...

Óbudai Egyetem Mérnökinformatikus vagy BGE Gazdasági informatikus?

Figyelt kérdés
Most az ELTE IK-ra járok és nem bírom a matekot. Egyszerűen ez túl nehéz és sok nekem. Ezért keresgéltem könnyebb helyek közt és akadtam rá a gazdinfó-ra. Oda tervezek átmenni, de egyik haverom is hasonló cipőben jár csak ő a mérnökinformatikust nézte ki. A mérnök informatikus mennyivel könnyebb az ELTE-s proginfónál és mennyivel nehezebb a gazdinfónál? Esetleg pont fordítva van? Én attól tartok, ha itt nem megy a matek, akkor vajon ott a fizika menne a matekkal vegyítve? Kicsit már a programozás iránt is elvesztettem a lelkesedésemet/érdeklődésemet, ami azt illeti, ezért is húzok inkább a gazdinfó felé. Itt most csak az Óbudai Egyetemről és BGE-ről beszélek. Annyit már találtam az interneten, hogy a BME rosszabb az Óbudainál... Aztán hogy ez mennyire igaz, nem tudom.

2017. máj. 3. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
BGE gazdinfóval nem igazán fogsz programozónak menni. Legalábbis az a tudás, az szubminimális amit ott adnak.
2017. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira érdekel a programozás, de az IT-n belül maradnál, akkora gazdinfó jó választás.
2017. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
89%
Gazdinfó tökéletes, egy jó IT szaktudással felvértezett közgazdász, SQL, Excel felsőbb szinteken, R, SAS, SAP/Oracle/ERP, Big data stb. minden 2. álláshirdetés ezeket kéri, gyakorlatorientált, nem matematikai modellezőnek tanulsz mint az eltén.. Mondjuk az emberek többsége már itt is megcsinálja a mesterszakot
2017. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!