Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felcímkézhetem a négyjegyűt...

Felcímkézhetem a négyjegyűt érettségire?

Figyelt kérdés
Két függvénytáblát viszek, és szeretném egyszínű post-itekkel jelölni, hogy például mindkettőben sárgát ragasztok a térgeometriához. Lehet ilyet? Nyilván bele nem írok semmti.
2017. máj. 6. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a tanáromat amikor érettségiztem és nem lehetett semmit jelölni benne.
2017. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De,lehet jelölni. Nekünk direkt felhívták rá a figyelmünket.
2017. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisvuk29 válasza:

Ezt kérdeztük mi is és nem lehet

Mondjuk én nem is szoktam

Izgalmasabb keresni :D

2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is lehet, a tanár is mondta hogy tegyünk cimkéket mert nem kell keresgetni. Sok sikert.
2017. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta a matektanárunk, hogy lehet. Én tettem is. :)
2017. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor felcímkézem én is, köszönöm a segítséget, és mindenkinek a legjobbakat az érettségihez!!
2017. máj. 7. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik,ahány iskola,annyi szabály. Sajnos nálunk biztos nem lehet.:(
2017. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én anno papírfecniket tettem bele, azokra írtam a megjelölt témákat. Nekem nem szóltak érte.
2017. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekünk azt mondták, hogy nyugodtan címkézzünk, maximum kiszedetik a függvénytáblából. Bajod nem lehet belőle ha nem írsz bele.
2017. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anno teleírkáltam képletekkel, azt se nézték meg. Pedig elviekben elit sulinak tartják (:
2017. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!