Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a mai magyar...

Kinek hogy ment a mai magyar érettségi? Mit választottatok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 13:10
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szerintem is kevés volt egy kicsit az idő a szövegértésre, én amikor az utolsó oldalnál tartottam, már csak negyed óra volt vissza, szóval át kellett ugranom az érvelésre, azt gyors megírtam, és utána még visszatértem a kérdésekhez, de 2 feladatra nem volt időm. Amúgy maga a szöveg az jó volt szerintem, nekem tetszett :)

A második résznél annyira örültem, amikor megláttam, hogy Kosztolányi novella, szóval gondolkodás nélkül azt választottam, meg sem néztem a másikat :D Írtam pont 3 oldalt, és egész jónak érzem. Mondjuk nekem szükségem volt az időre, a fogalmazással pontban délben lettem kész. :D Összességében jónak érzem ezt a magyart.

(viszont a mai matek az valami gyötrelmes lett)

2017. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ment nekem is. A szövegértésre+motivációs levélre elfért volna 120 perc.. Akkor kényelmesen be lehetett volna fejezni,és valószínűleg jobb eredményt is értem volna el.

Az összehasonlító verselemzést választottam.(Reggel a párommal mentünk vonatra,és elkezdtem szavalni a Nem tudhatom...-ot, ezért gyorsan néztem hozzá egy elemzést,hátha az lesz,és legalább kiindulási pontom legyen,és mit ad Isten.. Ráadásul József Attila épp úgy kedvenc költőm,mint Radnóti,így nagyon örültem nekik. Én a rendelkezésre álló összes helyet tele írtam,viszont nagy betűkkel írok, 555 szó körül számoltam)

2017. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!