Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap matematika érettségi,...

Holnap matematika érettségi, hogy aludjak el?

Figyelt kérdés
Holnapra elég sok dolgot kéne gyakorolni, és nagyon számítana a jó érdemjegy, minimum a hármas. Mennyit aludjak, hogy jól tudjak koncentrálni? A fáradt állapot mennyire befolyásolja a teljesítményemet?

2017. máj. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért befolyásolja, én is most érettségizek, de én stresszhelyzetben nem tudok aludni, úgyhogy most a héten altatóval alszom. Azért szerintem egy hét órát próbálj meg aludni.
2017. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nekiállsz tanulni meg gyakorolni, azzal már többet ártasz mint használsz. Komolyan. Ilyenkor már sokkal többet ér, ha kipihened magad rendesen. Amit 4 vagy 5 év alatt nem tanultál meg azt nem az utolsó este/éjszaka fogod megtanulni. Minimum 8 órát aludj. Kipihenten odamész és bedarálod az egész érettségit a francba. :D
2017. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Most nagyon nehéz, de pihiztesd az agyadat, és holnap mindent adj ki, ami a csövön kifér. Én hármas matekos voltam, és semmi időm nem volt készülni, de az írásbelinél ott voltam fejben, és mindenki legnagyobb meglepetésére végül simán ötösre írtam. Még mindig büszke vagyok rá, de nem teljesen dicsekedésből írom ezt le, hanem mert tényleg sokkal egyszerűbb a feladatlap, mint bármelyik középsulis dolgozatod, és csak a rossz koncepcióid tartanak vissza attól, hogy szuperül megírd, szóval ezt tartsd fejben, és hidd el, hogy semmi okod parázni. Szuper leszel, és nagyon drukkolok neked. Aludj nyugodtan. :)
2017. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már most felesleges, egy éjszaka alatt semmi pluszt sem fogsz már megtanulni. Nézz inkább valami könnyed kis filmet, hátha el is tudnál aludni rajta, és próbálj meg nem idegeskedni. Ha fáradt vagy, és nem tudsz koncentrálni, akkor csak baj lesz. A függvénytábla sokat segít, nyugi. :)

Diszkalkuliával írtam közel hármas érettségit olyan évben, amikor minden tanár ki volt akadva, hogy milyen nehéz volt, meg "a valaha volt legnehezhebb" feladatlapot kaptuk, úgyhogy ne aggódj.

2017. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy ment?
2017. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul, bár nem vagyok jó matekból alapból.
2017. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!