Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki milyennek érezte a mai...

Ki milyennek érezte a mai német emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek milyen volt. Ki gondolta könnyűnek, közepesnek és nehéznek.

Én személy szerint közepesnek mondanám. Úgy érzem, hogy egész jó lesz, de majd kiderül. :)



2017. máj. 12. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Én is közepesnek mondanám. Nekem annyi nehézség volt (meg gondolom több vizsgázónak is a teremben), hogy pont akkor zörögtek meg köhögtek magnóhallgatáskor,amikor nagyon nem kellett volna. Nem tudom ezt miért nem lehet fejhallgatóval manapság megoldani. A többi vizsgarész szerintem teljesíthető volt, még egy picit a nyelvhelyességet éreztem itt-ott nehéznek.
2017. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére nálunk nem volt zavaró tényező a magnóhallgatásnál, mert alapból nagyon kevesen voltunk egy teremben, kb max 10-en.

Én is a nyelvhelyességet találtam nehéznek meg a magnóhallgatás se volt valami könnyű, de az sosem az, mindig az az egyik mumus. :)

De összességében szerintem egész jó lesz. Majd meglátjuk. :) Te hol írtad?

2017. máj. 15. 09:15
 3/4 anonim válasza:
Én Szolnokon írtam egy vendéglátóiprai iskokában (nem tudom a pontos nevét :D)
2017. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy siekrült nektek?
2017. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!