Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendőm ha nem tudok...

Mi a teendőm ha nem tudok menni a tanító alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a Károli tanító szakra de idén nem tudok menni az alkalmasságira ill szeptembertől egyetemre, mert közbejöttek dolgok, ezeket most nem részletezném. Küldtek emailben behívót az alkalmasságira, ez még kb 2 hete volt, ma pedig emlékeztető emailt, hogy regisztráljak. Mi lenne a teendőm? Hívjam fel őket és mondjam meg, hogy nem tudok menni? Vagy egyszerűen csak ne menjek el? Bár jövőre szeretnék megint jelentkezni és nem akarom hogy erről jegyezzenek meg, hogy én vagyok aki nem ment el az alkalmasságira. Vagy e-mailban írjak? Szerintetek muszáj jelezni hogy nem megyek vagy nem érdekel senkit?

Köszönöm előre is.


2017. máj. 17. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is jelentkezel idén, akkor teljesen mindegy, hogy elmész-e. Ha nem regisztrálsz, nem fognak várni. Szerintem nem kell ezért külön emailt írni, de ha udvarias szeretnél lenni, biztos nem veszik rossz néven :)
2017. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget, szerintem biztos ami biztos irok e-mailt. :)
2017. máj. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!