Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okos vagyok, sokat tudok a...

Okos vagyok, sokat tudok a világról, de sajnos nincs olyan hivatás ami nagyon érdekelne. Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 10:51
 1/8 anonim válasza:
14%
Pont ez a baj..Tul sokat tudsz. Probalj meg valami ketkezi szakmat amirol semmit sem tudsz, az majd elohozza a kihivast. Pl villanyszerelo, vagy autoszerelo, kell esz is a diagnosztikahoz, de kell a kezugyesseg is. De lehet esztergalyos-maros, vagy asztalos is. Ha viszont mar Diplomad van akkor nem tudok segiteni, de szerintem senki sem tud. Akkor Kineveltek a kivancsisagot.
2017. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha okos lennél, akkor tudnád, hogy így nem lehet tanácsot adni. Semmit se mondtál magadról, mármint olyat, ami igaz.
2017. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért mit szeretnél, mit írjak magamról utolsó, ez egy anonim oldal légyszíves, ha kötekedni jöttél ne írj ide
2017. máj. 18. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy kb és mi az, ami érdekel, milyen területek? Mi az, amivel külön foglalkozol, nem csak az iskolai kötelező köröket futod be? Mit olvastál utoljára (könyvalakban)?
2017. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mélyebb dolgok, élet értelme, emberek, antropológia, mi volt régen
2017. máj. 18. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

kulturális antropológia, régészet, latin, ógörög, később filozófia?

A többi kérdésre is felelj. Középiskolás vagy? Mit olvastál utoljára?

2017. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

"okos vagyok, sokat tudok a világról" :DDDD


Egyébként bármelyik bölcsész szak vagy töri.

2017. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
19%

27% ert megkerdezem mennyire sokat tud a vilagrol az illeto:

Milyen ,modszerrel keszul az ausztral oslakosok egyedi hangszere?

Ki volt az a hires enekes aki a sajat partijukon ugy berugott, hogy a sajat szamukat hallva, szolt a tobbieknek: Sracok ezt fel kellene dolgoznunk!


Hany km/h maximum sebeseggel tortenhet az osziszantas?


Hany teknosfaj el madagaszkaron?


Sokat tudsz meg mindig a vilagrol?


Amint elkezdtem nyitott szemmel, erdeklodve jarnia vilagban, rajottem, minnel tobb informaciot szerzek rola, annal kevesebbet tudok rola, hiszen minden terulet annyira szerteagazo, eleg csak belepillantani es rajosz milyen keveset tudsz.

En kimondottan butanak es muveletlennek tartom magam, pont ezek miatt.

2017. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!