Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a szegedi Karolina Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Érdemes oda járni aki érettségi után tovább akar tanulni?Milyen a légkör és az osztályközösségek?Milyenek a tanárok?Milyen az oktatás színvonala?

2017. máj. 22. 22:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
71%
Amúgy én sem szeretem a sulit de ennyire nem szar. Szóval azért van 5-6 óránk is meg mért tagadnák az evolúciót? Az, hogy befogadó, az a gyerekeken múlik. Nyilván sokat kell tanulni mert már nem ovi. Emellett tök sok program van még más iskolákban alig. Van ilyen Karolina nap akkor nincs tanítás, meg jubileum vagy mi meg sok minden. Tele van az év lelkinappal ahol szintén nincs tanítás. Most gondolom nem fogtok belehalni ha minden nap egy rövid imát el kell mondani katolikus iskola révén. A szar tanárok mindjárt nyugdíjba mennek és 7végén nem is kell járni misére. Ha mész akkor mész ha nem nem. És mivel KATOLIKUS iskola ezért vannak hittan órák és mivel alapból egy erős suli ezért nyilván többet is kell tanulni wow. Szóval nem értem h mit kell ennyire fenn akadni. Legalább egyáltalán nem max 1-2 gyerek cigizik vagy bármi ilyesmi az is már 11-12.-es. A menza a többi iskolához képest nagyon jó. Én értem h iskola de annyira tényleg nem rossz mint amit a többiek írtak.
jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval, tényleg nem ennyire szar az a suli, mint ahogy leírták. Nyilván függ attól, hogy milyen osztályt, tanárokat kapsz, de hát ez minden suliban így van. A tanulás szempontjából se annyira vészes, mint sokan írták. Nyilván ez egy iskola, tehát tanulni kell, ez azért elég alap. Nagyon érdekes programok vannak, úgy tudom, sok más iskolában nincsenek ilyenek. És mivel katolikus iskola, igen, kell imádkozni, és igen, részt kell venni miséken, de azért ez nem annyira megterhelő, vannak ennél rosszabb dolgok is az életben :). Összességében én csak ajánlani tudom.
ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!