Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, ti hogy haladtok...

Érettségizők, ti hogy haladtok a tanulással?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem el, összesen 120 tételem van a szakmai miatt, és ha mindennap tanulok 5-6 órát, akkor marad a vége felé pár napom átnèzni a dolgokat:D
2017. máj. 24. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mostanában tervezem elkezdeni, bár nekem csak 80 tételem van :) Mikből és milyen szinten érettségizel? Hová szeretnél menni?
2017. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alaptárgyak, és mivel szakgimnáziumba járok idéntől kötelező volt a szakmai:) amit egynek vesznek de 3 tantárgyból áll össze:(

Mindenből közép, fogtechnikus irányba megyek tovább szóval nem volt szükséges az emelt:)

Te?😊😊😊

Sok sikert mindenhez!

2017. máj. 24. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is sok sikert! :)

Én a Corvinusra készülök nemzetközi gazdálkodás szakra, remélem összejön. Jó sok pont kell hozzá.

2017. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak június 27-30 közt lesz, szerintem annak is a végén, mert névsor szerint megy. De jó lenn már több eredményt tudni, hogy tudjam, hogy miből kell nagyon készülnöm.
2017. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!