Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Hogy álltok a...

Érettségizők! Hogy álltok a tanulással?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Elég rosszul.

Vagyis hát, a magyar nem para, mert nekem a magyar nem kell később, teljesen más irányba indulok el érettségi után, egyébként pedig nem vagyok belőle rossz.

Németből jó vagyok, de sokat gyakorlunk suliba, érettségi teszteket töltünk ki önállóan stb., de nekem fontos, hogy jól sikerüljön a német, ezért teszek is sokat!

A matek egy kicsit para, mert szeretem és érdekel és kell is nekem később, ezért mindenképpen 85% fölött kéne teljesítenem.

A töritől nagyon félek, mert nem érzem úgy, hogy stabil lenne a tudásom. Bár abban bízok, hogy a forrásanyagok és az atlasz a segítségemre lesznek. Sajnos annyira nem is érdekel a töri, ezért is nehéz rászánnom magam, hogy ismételjek.

A választott tárgyam gazdasági ismeretek lesz, ettől kicsit félek, de csak azért, mert elég magasak az elvárásaim és félek, hogy nem tudom teljesíteni. De egyébként szeretem ezt a tárgyat és szívesen tanulom, úgyhogy bízom benne, hogy nem lesz gond.

2013. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tök megnyugtató, hogy nem csak én állok ilyen rosszul.


Angolból: 'magnózok' ami igazából a BBC nézésből áll. Leveleket írok rengeteget. Bár azzal van a legkevesebb probléma. Itt a többi a nehéz nekem. Inkább a többit kell jobban gyakrolnom. Azokat csináljuk órán.


Matek az nem probléma.

Töritől félek a legjobban. Talán az megy a legnehezebben.

Magyarból meg a 2. legnehezebb nekem.


Info: pptvel és world-el küszködök a többit max pontosra szoktam csinálni.


Ezek közül majd a matek és info kell később.

Bár én jövőre még okj-zok és csak utána tanulok tovább.

2013. márc. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!