Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány nélkül meg...

Önbizalomhiány nélkül meg lehet csinálni a jogsit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy emellé még párosul egy vizsgán csaló oktató is aki konkrétan megbuktatott a vizsgán.

Első alkalmam volt a forgalmin..Oktatót felesleges váltanom már erre a rövid időre..Semmit sem tanultam tőle,az itthoniaktól többet tanultam mint tőle,alap dolgokat de magyarázott el hiába kértem,bezzeg a pénzt pofátlanul elvette.


2017. máj. 25. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akit úgy vizsgáztattak le hogy gyakorlatilag közveszélyes volt az utakon. Utólag tanították meg vezetni. Az oktatója meg egy állat volt. Csak üvöltözött vele, oktatás helyett.
2017. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nézd,nekem az oktató olyat kért amit kb nem is tanultunk sose csináltuk nyílván hogy nem sikerült,ráadásul kézzel jelzett az oktatóm meg a pedálokat nyomkodta..

Vizsga utám volt pofája benyögni hogy ezt jó könnyen "odaadtuk"..Na itt szerintem mindent elmondtam az utolsó szóval..

2017. máj. 25. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:

megfelelő oktatót kell választani, ez alap.

Én ajánlásra mentem egy oktatóhoz, nem is volt vele semmi baj, mai napig tiszta lelkiismerettel ajánlom bárkinek. Nem ganézik, és tényleg csak akkor enged vizsgára, ha látja, hogy megvan a szükséges tudásod (nem, nem azt, hogy "tudsz vezetni", mert friss jogsival még senki sem "tud vezetni", az hosszú évek tapasztalatával jön össze, és még akkor se biztos, hogy "mindent láttál", minden helyzetben tudod, hogy mi a helyes)

2017. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze nyilván ez érthető,de nem tudom ezek után mi fog még következni esetleg a következő vizsgán..De ha mégegyszer az ő hibájából nem fog sikerülni váltani fogok akármennyire is nem fog neki tetszeni,az ember oda vigye a pénzét aki normális.
2017. máj. 25. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 20 óra után váltottam egy idegbeteg oktatótól. Utána egy olyanhoz sikerült kerülnöm ajánlásra (nem volt tanuló, de ajánlotta), aki extrém módon nem ért rá. Három hónap alatt egy órám volt vele! Utána pedig az egyik legjobb oktatóhoz kerültem. Az első sikertelen vizsgán túl vagyok.... :(

Elkenődtem, de alapvető személyiségbeli, jellembeli dolgaim miatt.


Egyébként válts oktatót mindenképp!!

2017. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok a vezetéssel hogy már nem is érdekel az egész..40 órán vagyok túl meg az első bukáson de kb 2 hónapja nem is voltam egyáltalán vezetni..Önbizalmam sincs hozzá meg nem érzem biztonságba magam ha vezetek..Nem tudom ez mitől lehet a kezdetekkor nem volt ilyen..
2017. máj. 25. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én táblákat nem veszek észre, lankad a figyelmem, amint könnyebb helyzet van, amikor pedig sok tényezős dolog van, alapból nem tudok mindenre figyelni. Plusz marha lassan fogom fel a forgalmi helyzetet.

Ezek mind hibavonalak voltak, jogosan és a bukás oka is köztük van!


Ugyanakkor a forgalmi vizsgámon a hibáim itt ki is merültek - bár a parkolásig már nem jutottunk el. :D



Szerintem fel a fejjel nekünk! :)

2017. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem ebbe az zavar hogy nem tudok befejezni valamit,de az a baj hogy az emberbe az van benne hogy 1 hiba és annyi..Nem tudod hogy a nyári időszakba milyen hamar kapsz időpontot vizsgára?
2017. máj. 25. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is rettentő görcsös vagyok. Nekem eddigi élerem legnehezebb vizsgája, szerintem túltesz az államvizsgán is.

Ma volt egyéb vizsgám és a forgalmi vizsgához viszonyítva nem is féltem.



Még nem tud az ember vezetésnél annyi helyre figyelni, még az autó kezelése is leköti a figyelmét. Közben annyi szabályt kell betartani, mint sosem, pl gyalogosok átengedése.

Jó, tény, a legtöbb bukóok (a vizsgalapon) jogos, de....

Közben bármikor szólhatnak hátulról, hogy ott álljunk félre.



Egyébként az oktatód buktatott meg? Hogyan?

2017. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze az oktatóm..Emelkedőn például a Duna plázánál nem nagyon tudtam elindulni erre ketten nyomtuk a gázt és úgy felpörgött a motor nyilván behúzta hibának..A másik pedig hogy emelkedőn akarta hogy beálljak hátramenetbe két kocsi közé amit nyilván nem is vettünk,mikor éreztem hogy nagyon megindul a kocsi gázt adott...Akkor útközbe a kezével mutatta hogy jobbra vagy balra menjek..Röviden ennyi volt,erre benyögi mikor visszamentünk hogy jaj a kocsi szerencsére nem tört össze,a bérelt kocsija..Március 17.-e óta nem is beszéltem vele,de megmondom az őszintét nem is nagyon hiányzik..És furcsa mert a 40 óra alatt tök jól elvoltunk végig,beszélgettünk meg minden de úgy néz ki köcsögnek kell lenni hogy minél hamarabb megszabaduljon tőlem :D
2017. máj. 25. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!