Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek? Mit tudnék csinálni?

Szerintetek? Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
5 éve költőzésem elött, úgymond jól éltem mert helybe voltak barátok akikel tudtam beszélgetni, de mikor elköltőztem valahogy mimden megváltozott, mivel teljesen új körülmény volt, meg nagyon a jelenlegi lakhelyemen nincsenek velem egy kor osztályú emberek nagyon rossz volt. Így hát életem nagy részét a számítógépnél töltöttem, és hát mondhatni függő lettem, és kialakulhatott nálam depresszió. Megvoltak bizonyos jelei pl. Ha mentünk valahova nem tudtak lekötni és vonzódtam vissza a géphez, és fel is idegesedtem rajta ha mondjuk valami közbe jött. Márxegy jó ideje letettem a gépet és sikerült "haverokat" szerezni, de közbe merültek fel nálam problémák, sorolhatnám pl. figyelemzavar, a gondolkodásom, az emlékező képességem romlott, van hogy az iskolában szorongok, és önbizalom hiányom van, vagy értsd kissebbségi komplexus. Elég megterhelő így már utólag, és nem tudom képes leszek e olyan lenni e mint régebben :S bármit megtennék és habár késő bánat de átkozom azokat a napokat.

2014. szept. 7. 23:47
 1/1 anonim válasza:

sztem járj el rendszeresen olyan helyekre ahol sok ember van.ugy értem

PL:hétfő:séta a parkba

kedd:egy kv vagy ücsi valahol (nem köpködő kocsmába)

szerda:biciklizés vagy valami sport

csütörtök:könyvtár stb erre gondolok h legyél mindig emberek közt és legyen egy fixx megszokott kialakítot rendszer benne.A gép elődt is van rendszer gondolom kialakult h mit miután csináltál.Itt is ezt keéll tenni.Először csak egyedűl aztán a haverokkal.és igy tovább.Ha félsz az emberektől ugymond rettegsz akkor fordulj orvoshoz de ha enyire nem vészes a helyzet akkor próbáld ki ezt a rendszert.Persze hasuliba jársz akkor a tanulás legyen az első

2014. szept. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!