Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek felmentéssel lehet...

Matek felmentéssel lehet jelentkezni gyógytornász szakra? És ezen a szakon szükségem lehet a matekra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Matek felmentés? Az eszem megáll, nem hiába mondják hogy romokban a magyar oktatás.
2017. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a matek felmentés? Talán diszkalkuliás vagy, ezért nem kellett tanulnod matematikát?

Egyébként nagyjából mindenhez szükség van matekra, csak nem ugyanolyan mélységű tudásra. Elvileg betegápolás alapszakot is el lehet végezni magasabb matematikai ismeretek nélkül.

2017. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy diszkalkuliás vagyok-e, de sokat gondolkodtam rajta, hogy megcsinálom a tesztet, mert szenvedek a matektól... És ez nem nyavalygás, akármennyis gyakorlok egyszerűen nem megy. Egyedül az gátol meg a felmenttetésben, hogy esetleg nem vesznek fel az egyemre.
2017. máj. 31. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
*egyetem
2017. máj. 31. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén ezt az utat jártam végig. Mármint jártam én külön tanárhoz, de csak megutáltam, csakazért se ment a matek... :( És végül felmentést jobbnak láttuk, miután 9-ben majdnem bukó lett év vége.

Akkor, tini fejjel megkönnyebbülés volt ez számomra.


Aztán most itt vagyok egy piacképtelen diplomával a kezemben munka nélkül. Amúgy simán felvettek az egyetemre (igazságügyi szervező lettem, jogi szak, azért ezen a területen sok matek nem kell). És most estem igazán nagyot mert tényleg rájön az ember hogy a legtöbb területhez kell bizony a matek és a logika ha nem takarító vagy gyártósori operátor szeretne lenni 4 műszakban hétvégén is kidolgozva a belét.


Most valami szakma tanuláson gondolkodok, de ez a gyógytornász is érdekelne. Bár egy emelt biosz nem ártana hozzá gondolom.


Te hova jutottál azóta, kérdező?

2020. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!