Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák, amik...

Melyek azok a munkák, amik kifejezetten magas intelligenciát igényelnek? Magyarán átlagos intelligenciájú ember nem tudja elvégezni őket.

Figyelt kérdés
Hipotetikus kérdés, csak most elgondolkoztam rajta, és nem jut eszembe ilyen.
2012. jún. 19. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
miniszterelnök :)
2012. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze :) Én tényleg komolyan kérdeztem ám! :)
2012. jún. 19. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem bármely munkát elvégezhet nem kiemelkedően intelligens ember is, csak nem biztos hogy ugyanolyan színvonalon.

Ilyen érdemi különbség figyelhető meg pl. Mozart és Bartók, vs. ulrichbenedek és fluortomi között:D

2012. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kiki01 válasza:
80%
Hát azért a rákkutatást meg az atombombatervezést nem bíznám átlagemberekre:)
2012. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Sok szorgalommal és tanulással szerintem egy átlagos ( = nem kiemelkedően magas, de nem is alacsony) iq-s is megtanulhat atombombát készíteni:D


Az már már más kérdés, hogy szívesen bízná- e rá az ember vagy sem, ahogy pl. az se mindegy az agysebész hányas iq-val rendelkezik.

2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Mindent lehet fejleszteni,más kérdés,hogy mely munkák azok amikhez rengeteg szorgalom kell és befektetett energia,ezek:programozó,rendszermérnök,atomfizikus,építész,építészmérnök,pénzügyi tervezők.

Ilyenek,amiket jól megfizetnek

2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Java fejlesztéshez nagyon magas IQ kell. Nekem sem könnyű boldogulnom, pedig mindig kiemelkedően jó voltam matekból. (versenyszinten is) A logaritmusok írása, problémák megoldása, és a rengeteg technológia folyamatos tanulása magas képességeket igényel. Gyakorlatilag ha az elithez akar tartozni valaki, zseninek kell lennie.
2017. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: algoritmusok írását akartam írni:D
2017. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!