Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivan akkor, ha orvosi elvégze...

Mivan akkor, ha orvosi elvégzese után mégis nőverként szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemre készülök, már nagyon régtől ez érdekel. Viszont az utóbbi időben sokat gondolkodom azon, hogy mégis csak nővér szeretnék lenni. Ha esetleg orvosként egyszer meggondolom magam, akkor dolgozhatok orvosi diplomával nővérként, vagy csak akkor ha kijárom az egeszsegugyi közepsulit. Remémélem érthetően fogalmaztam, hogy mire gondolok.

2017. máj. 31. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Konkrétan erre voltam kíváncsi!

Természetesen nem ez a tervem, csak azért kérdezem mert egészségügyire járok, és utána orvosira készülök! De sokszor elgondolkodom hogy melyiket csinálnám szívesebben.

Köszi mindenkinek!

2017. júl. 5. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz ápolóként dolgozni orvosi diplomával. Csak segédápolóként-ha nem akarod elismertetni vagy bemutatni az orvosi diplomádat a munkahelyeden. Esetleg, ha ápolói okj bizonyítványt szerzel vagy bsc/msc ápolói oklevelet, akkor dolgozhatsz ápolóként.


A bértábla miatt nem lehetséges; mivel nem kaphatod meg mindkét bért egyszerre-ápolói vagy orvosi.


Értem a kérdésedet, szóval örülök, hogy te is többféle szakterület felé érdeklődsz. Így a jó! Több lábon kell megállni.

2017. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell elvégezni az orvosit
2018. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem az orvosira menj
2018. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!