Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma volt emelt szóbeli kémiából...

Ma volt emelt szóbeli kémiából a Vegyipari szakiskolában, Debrecenben. Kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy milyen volt úgy kérdezési és tanári morál szempontjából?

Figyelt kérdés

Én ma voltam. Azt mondták, hogy kedvesek lesznek az tanárok. Ehhez képest, kaptam kérdezőnek egy olyat, aki mindenbe belekötött, nem tetszett neki semmi sem. Egy kis fiatal csávóka, aki valahogy kicsit többet képzelt magáról. Persze egy igazi vicc kategória volt amit leművelt. Szeretném megtalálni a közösségi oldalon is.

Ha kell, szívesen mesélek, hogy mi volt, hátha ti is röhögtök egyet rajta.



2017. jún. 8. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig kedvesek a tanárok, de pont azért háromtagú a bizottság, hogy egymást ellensúlyozni tudják. Attól, hogy belédkötnek, még egyáltalán nem biztos, hogy rossz pontokat fogsz kapni, mert pontozólap alapján kell haladnod, szóval nyugi.
2017. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jóval inkább elvi kérdés, mintsem a megszerzett pontok függvénye. Lehet, hogy nem volt olykor tökéletes amit mondtam, lehet, hogy számára a választékos beszéd visszataszító, de mikor a maga műveletlensége által rontja az eredményt, az szerintem végképp elfogadhatatlan. A másik két személy nagyon is segítőkész volt, rendesek, csak az a barom hitte azt, hogy normális az amit csinál. És természetesen, az előttem lévők is élvezhették a nagyravaló szeretetét...
2017. jún. 8. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
nyíregyen is ez volt...
2017. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is oda megyek a jövő héten. Részleteznéd egy kicsit, hogy mi történt?
2017. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!