Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem megyek el...

Mi lesz ha nem megyek el érettségis hatodik tárgyam szóbelijére?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam emelt kémia vizsgát tenni, de szánalmasan elhasaltam az írásbelin. Annyi százalékom még van, hogy elmehessek szóbelizni. Viszont úgy érzem, hogy nem éri meg erőltetni a dolgot, mert öt tantárgyam megvan nagyon jó eredményekkel és az bőven elég lesz, hogy az orvosin kívül a többi jelölt helyemre bekerüljek. Szóval a kérdés: lesz akármilyen következménye, hogy nem megyek el vizsgázni? Az egyértelmű, hogy megbukok, de ez hogy lesz feltűntetve és a gimnáziumom mit fog róla tudni?

2017. jún. 8. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog bekerülni az érettségi bizonyítványodba, viszont kapni fogsz egy pótlapot, amin rajta lesz, hogy érvénytelen. Szóval a sulid tudni fogja, legalábbis az ofőd tuti, viszont nem lesz semmilyen következménye.

(Tavaly ugyanezt csináltam én is a kémiával)

2017. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. jún. 8. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hány ponttól van az, hogy szóbelizni sem lehet menni?
2017. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: 12% alatt nem lehet szóbelizni menni.
2017. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!