Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek kell jelenteni, ha...

Kinek kell jelenteni, ha szabálytalanság történt a középszintű érettségi során?

Figyelt kérdés

A matek tanár úgy gondolta, hogy nyilvánosságra hozza a középszintű szóbeli tételeket, amit tudtommal nem szabad.

Ezzel ugye bizonyos előnyökre fognak szert tenni néhányan.


"A szóbeli tételek nem hozhatók nyilvánosságra."


[link]



2017. jún. 11. 12:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
A Kormányhivatal Oktatási osztályán lehet jelenteni, de szerintem hiába teszed ezt meg, letagadja mindkét fél, írásos bizonyítékod pedig nincs. Valószínűleg nem éri meg a kivizsgálással járó hercehurca, miközben úgy fognak rád nézni, mint a véres rongyra. És még a te érettségid is hátravan.
2017. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A matek tanárnak szeretnék kárt okozni. Lehet, hogy nem szép dolog, de tett érte. Ha viszont veszélybe sodornám az elégtelent szerzőket akkor nyilván nem fogok lépni.
2017. jún. 11. 13:09
 13/31 anonim ***** válasza:
36%
És amúgy hogy a fa*szba lehet megbukni KÖZÉP matematika érettségin? Mennyire kell ahoz szellemifogyatékosnak lenni?
2017. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Ja bocsi, gondolom megsérettem a sok "bölcsész zsenit"...
2017. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
Én egyetértek a kérdezővel. No, nem azért, hogy a tanárnak rosszat tegyek, hanem ideje lenne nem minden hülyének érettségit adni. Matematika szóbelit nem is tartanék. Megbukott írásbelin, jöjjön szépen vissza októberben.
2017. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%

Nem ertem az elso 8 ember velemenyet.

Valoszinuleg titekez is hasolno csalas utjan engedtek at az erettsegin.

Az utolsoval es a kerdezovel ertek egyet,

Mert eppen azert tart ott magyarorszag es a kozoktatas mert ily modon engedik at a sok fogyatekos gec it.

Elnezeset...akinek nem inge ne vegye magara

2017. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Az elozo vagyok!

Hozzatennem hogy azert mert valaki ki all az igazsagert nem kell asot meg kozelet adni....pont az ilyen emeberek miatt tartunk ott ahol!

Ennyi erovel a rendorseget is fuggesszuk fel es minden olyan embert aki bejelentest tesz mert az ilyen csalasok ellen is eppen ezek megszegese ellen vannak torvenyek!

2017. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%

"Lehet, hogy nem szép dolog, de tett érte."


Jujj, azta! Mit csinált, megvert órán? Rácsapott a kezedre? üvöltött veled torka szakadtáig? Nem készített fel érettségire?

LOL mik vannak....

20/f

(egyes válaszoló)

2017. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Folytasd, add ki magadból és megnyugszol! :D
2017. jún. 11. 19:04
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik vagyok az első nyolcból. 7 tárgyból érettségiztem, 3-ból emelt szinten (szakot váltottam), mind kitűnő, és nem estek nehezemre, az emeltek sem.

DE! EMPÁTIÁVAL viseltetek azok iránt a szerencsétlenek iránt, akik a belüket is kidolgozzák, és vért izzadnak egy kettesért is (aki, lusta, mint a d*g, az más kérdés). Személy szerint a középszintű érettségiről az a véleményem, hogy a macskám is meg tudná írni bármelyiket, és el sem tudom képzelni, hogy lehet EZEN megbukni, de

- egyrészt tudás szempontjából úgysem ér semmit (hasznosság szempontjából sem, mert a 95%-a NEM KELL a hétköznapi életben)

- másrészt lassan már egy takarítói álláshoz is kérik a papírt.

Most mennyivel lesz nekem rosszabb, ha olyanok is kapnak érettségit, akik a 2-est is csak ilyen jellegű segítséggel tudják összehozni? Nem bántásból írom, de úgysem lesznek soha a konkurenciáim, ha mondjuk egy állásról lesz szó - úgysem pályáznánk hasonló helyekre.

Szerintem az a szégyen, hogy egy csomó egyetemi szakra emelt nélkül is jutni.

2017. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!