Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet belőlem még orvos?

Lehet belőlem még orvos?

Figyelt kérdés
9.osztályos vagyok. Ebben az évben nagyon elhanyagoltam a kémiát/fizikát és inkább a nyelvekre/matek/magyarra fektettem a hangsúlyt. Általános iskolában sem tanítottak semmit se kémiából se fizikából. Viszont most rájöttem hogy orvosi irányba szeretnék majd tovább menni. Szerintetek ekkora hátrányt be lehet még hozni vagy már nem?

2017. jún. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán be lehet.

A 9-es anyag kb. 1 hónap alatt elsajátítható, ha ráfekszel.

2017. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
van még két éved... ha a nyárra beszerzed a Veszprémi féle Általános Kémiát, utána meg valami jó szerves jegyzetet (pl Antus-Mátyus) akkor azért még simán behozhatod! :) Akár OKTV-nek is nekieshetsz, hmn? Bioszból meg a Szelényi-tankönyveket ajánlom.
2017. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 9.-es vagy, te jó gyerek... Én 12.-ben jöttem rá, hogy orvos akarok lenni, a nulláról kezdtem tanulni ősszel a kémiát meg bioszt, és lazán felvettek.
2017. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, még bőven lehetsz.
2017. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!