Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan megy b kategória...

Hogyan megy b kategória gyakorlati vizsga az oktató mindent megtanít? és ha 30 órát és plusz veszek még és akkor utána jöhet forgalmi vizsga vagy várnom kell hónapokat míg rám kerül a sor?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Van varakozasi ido,igy bizosan nem akkor lesz a vizsgad,amikor levezetted a 29orat.
2017. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Igen mindent megtanít. Parkolásokat , tolataszt, megfordulasokazt ,vezetèst.Az elsö par oran vmi mellekutcakba fogtok gyakorolni aztan ha mar jol megy forgalom.Egy alkalom 2orabol all a legtöbb oktatonakl. A vizsgautvonalakat gyakorolkatok a 29ora alatt. Ebböl 2ora ejjeli vezetes(esti orak , sötetben) , 4 pedig autopalyas-orszaguti vezetes. Lehet plusz orakat venni , en ajanlom , föleg ha 0 tudassal mesz oda. A vizsgara jobb ha iföben jelentkezel mert kb a jelentkezestöl 3het 1 honap is lehet mire kiirjak a vizsgad.sajnos az oktatok többsege türelmetlen... az enyem is az volt. 45. Oranal mentem vizsgazni , megbuktam. Utana megegyszer megbuktam 1honapra ra.sajnos 1-2bukassal szamolni kell. 3.jara mentem át. Jo tanacs : az elsö alkalommal ne fizesd ki a vezetes dij egeszet !! Ismerd meg az oktatot h tanit türelmes e ez fontos. 2-3 alkalom utan mar el tudod dönteni . Ha esetleg nem a vizsgautvonalakat jarjatok hanem pl az ö altal üreferalt helyekre mentek szolj neki.. mert az utvonalat kell gyakprolni.



En egy hete mentem at 3.jara

2017. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!