Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategória forgalmi vizsgán...

Patentos kérdése:

B kategória forgalmi vizsgán megbuktam annyi miatt, hogy egysávos egyirányu utcába mentünk és kb a utca végén szólt a vizsgabiztos, hogy balra fogunk menni és én nem húzodtam ki az utca bal oldalara hanem középene álltam meg, ez igy reális?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez szimpla szemétség? Egyébként a kresz előírja hogy balra nagy ívben, jobbra kis ívben kanyarodjunk.

2017. máj. 18. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Soraidból kitűnik a keserűség minden esetre annyit tudok mondani tedd túl magad rajta aztan kész!Sajnos ez van.....meghúztak ...ezzel nincs mit csinalni még akkor sem ha elkezdjuk itt fűrészelni a fingot,meg "de szerintem...."


Egy kerdesem azert lenne:

"Egyébként a kresz előírja hogy balra nagy ívben, jobbra kis ívben kanyarodjunk"


Ennek mi köze a sztoridhoz?

2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Közlekedési szabályt sértett" - azonnali bukást jelentő hiba.

A vizsgán egyirányú utcából balra kanyarodást kérnek, pontosan azért, mert azt az úttest bal oldalára húzódva kell szabályosan végre hajtani - ez nem szemétség, egyirányú úton haladva szinte előre lehet tudni, hogy balra kanyarodás lesz a feladat.

2017. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szemétség, lehet hogy nem... De a szabályos mód az az, hogy balra húzódsz.
2017. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Ez tipikusan az az eset, amit elnéznek, ha megkened a vizsgabiztost. Rohadt, rosszindulatú korrupt állat a 80 százalékuk... :-(
2017. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
túltettem már magam.. csak mégis idegesitő egyébként értem én hogy hiba de nemhiszem hogy ezzel bármiféle balesetet vagy veszélyhelyyzetet okoztam volna és pláne nem az hogy az utca végén szól.. egy tiz ezrest adtam az oktatonak aki nem adta oda előtte, vagy beakarta huzni magának vagy már előre mondta a vb hogy bukás lesz a statisztika miatt.. nemtudom 25,en ujra vizsgázok egy huszast fogok adni mert egybéként jol vezetek ezt az oktato is megmondja de muszáj mert a munkámhoz kell a jogositvány
2017. máj. 18. 14:53
 6/14 crudy ***** válasza:
100%
A vizsgákon nem azért buktatnak meg mert balesetveszélyes helyzetet idéztél elő hanem mert egy szabályt nem tartottál be. Nem várhatod el h csak akkor buktassanak meg ha kivágsz valaki elé. A vizsgáztató tette a dolgát, hibáztál és össze jött a hibapontod. Egyszer engem is ezen húztak meg és később az oktatóm mondta, hogy a vizsgabiztos a harmadik ilyennél buktatott meg. Lehet, hogy nálad is már a sokadik volt.
2017. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Te álljatok le ezzel a vizsgabiztos szidással!


Még ha az utca legvégén szól a vizsgabiztos, akkor is balra tudsz húzódni!

2017. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tiz percet vezettem, ez az egy hibam volt
2017. máj. 18. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Még ha az utca legvégén szól a vizsgabiztos, akkor is balra tudsz húzódni!"


Egyetértek!

2017. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ertem en hogy hibaztam, de ezt az egyet es 10 hibapontod lehet..
2017. máj. 18. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!