Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy csökkenne...

Van esély arra, hogy csökkennek a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Gyógypedagógiára jelentkeztem és 15-el kevesebb pontom van,mint amennyi tavaly kellett.

2017. jún. 15. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szurkolok neked.

Előfordul néha, hogy 15-öt csökken a ponthatár, de én is felkészülnék a legrosszabbra.

Viszont akkor se csüggedj, ha nem vagy bent!

A munkatapasztalat és a felsőfokú nyelvvizsga nagyon jól fog jönni!

Ha én még egyszer csinálnám, gimi után kihagynék egy évet, és úgy mennék egyetemre. (:

2017. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik egyetemre jelentkeztél.

De én látok esélyt arra, hogy nagy mértékben csökkenni fog a ponthatár több helyen is, hiszen már nemcsak a Bárczin lehet tanulni, hanem a Debreceni Egyetemen, a Kaposvári Egyetemen, a Széchenyi István Egyetemen és a Szegedi Egyetemen is, pluszban idén még nem biztos, de 2018-tól már Egerben is lehet majd tanulni. Szerintem legalább 10 ponttal csökkenni fog, de ha szerencsénk van, többel is :) De ez függ a jelentkezők pontszámától is, ha pl. sokaknak van plusz pontja nyelvvizsgából, versenyekből, emelt érettségikből stb., akkor magasak lesznek a ponthatárok, ellenkező esetben alacsonyabb lehet.

2017. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!