Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utál az osztályfőnököm?

Utál az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Utál az osztályfőnököm, de nem tudom miért.. Jövő évben leszünk 8. Osztályosok, az osztályfőnökünk egy kb. 30 éves matek tanárnő... Mindig ötös voltam matekból, az egyetlen dolog amit "ellene vétettem", hogy néha elfelejtettem ellenőrzőt, vagy hasonlót vinni, amit másnap rögtön vittem, bocsánatot kérve (pénzt azt sosem felejtettem el...). Még volt egy idő, amikor sokáig beteg voltam, és az osztálytársaim azt mondták neki, hogy nincs kedvem / nem akarok suliba menni, ezért lógok... Ez később persze tisztázva volt. A bizim mindig 4,50 fölött volt, egyszer voltam 5-ös is mindenből, tehát ez sem lehet a probléma. Mégis , mindig hanyag beszólásokat tesz, megjegyzéseket rólam, mikor mond valamit, mindig lenézően rám néz, folyamatosan oltogat mind az osztály előtt, egyenesen, mind csak utalva és nem értem miért! Még két hét sulink van és nagyon nem tetszik nekem... Velem van a baj? Ha igen, mi?
2017. jún. 16. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!