Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jó tanulási módszerek...

Milyen jó tanulási módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz egy nagyon kemény vizsgám, anatómia. Már egy hete tanulok rá, de vannak olyan tételek amik szinte egyáltalán nem mennek. Még 20 tételt kellene megtanulnom, de már nagyon kivagyok tőle.
2017. jún. 17. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

ha kivagy tőle akkor nincs jó módszer , menj el egy kicsit sétálni és próbálj 2-3 órán keresztül nem gondolni a tanulásra.


A tanulási módszerek megtanulása nem megy egyik napról a másikra , több hónapos gyakorlásba is beletelhet mire egy módszerrel valóban eredményeket tudsz elérni.


Ajánlom Dominic O'Brien memória bajnok könyvet , egyik magyarul megjelent könyve pont tanulási tippeket ad ! Nagyon hasznos , a könyv elolvasása után én átértékeltem az eddigi tanulással eltöltött éveimet és arra eszméltem rá hogy lehet máshogy és könnyebben is azt ami ez idáig szenvedéssel ment...

2017. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!