Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megcsinálom a független,...

Ha megcsinálom a független, iskolán kívüli pótvizsgát nyár elején, utána az augusztusi iskolait is meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ugye van egy iskolán kívüli pv. lehetőség bizonyítványosztás után két héttel. Tök jó lenne letudni most, de mi van ha nem sikerül átmenni? Úgy megpróbálhatom Augusztusban is?

Köszi



2017. jún. 19. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ugye van egy iskolán kívüli pv. lehetőség bizonyítványosztás után két héttel. "

Az én időmben ilyen nem volt! Ez valami új dolog? Még nem hallottam róla!

2017. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg lehet.
2017. jún. 19. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én ezeket találtam, de nekem még így sem egyértelmű, szerintem igen, de a biztos, ha ezt nem gyk-n kérdezed, hanem írsz az Oktatási Hivatalnak, (de tényleg itt biztos mindenféle válasz érkezik majd, nem tudhatod kinek "higgy", ott pedig a hiteles).

2017. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A független bizottság előtt letehető vizsga nem "pótvizsga". Az a jegy van beírva a bizonyítványodba, amit ott szerzel. Ha pedig megbuksz, akkor augusztusban mész javító (nem pót!) vizsgázni.
2017. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!