Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy ne érezzem...

Mit egyek, hogy ne érezzem magamat utána éhesnek a diéta közben? Valamint, lehetséges 12 vagy 15 kg-t fogyni két hónap alatt? (. )

Figyelt kérdés
A holnapi nap folyamán fogom elkezdeni a diétámat és egész nyáron tartani fog. Azt tervezem, hogy napi másfél óra normális mozgás mellett gyümölcsöket, zöldségeket, zabpelyheket és sovány húsokat fogok fogyasztani nap mint nap. De ha esetleg megéhezek, milyen ételeket ehetek az előbb említetteken kívül, ami nem fogja hátráltatni a diétát? (pl. abonettre gondoltam és sima, nem güymölcsös joghurtokra) Valamint, lehetségesnek tartjátok, hogy ezalatt a két hónap alatt sikeresen lefogyjak minimum 12 kg-t, úgy, hogy nem csalok és betartom a diétát? [13/L, 164 cm és 67 kg]

2015. jún. 30. 23:26
 1/2 A kérdező kommentje:
*Óó és rengeteg vizet fogok inni naponta, mert az is nagyon fontos a diétáknál.*
2015. jún. 30. 23:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tuti, hogy kevés abonett (mert sok abonett sok kalória, ráadásul szénhidrátbomba) és joghurt segít az éhségegen, Az enyémen inkább rontana. Nehéz így, hogy nem tudom, Neked mi fekszik. Jóllaksz a gyümölcstől vagy csak azért eszed, mert a fogyózók, akikről hallottál, eszik... Na, a gyümölcs nálam és még sokaknál eléggé antifogyókúrás. Kalóriabevitel, amitől éhes leszek. (Egy kevés gyümölcsre ez még nem igaz, de az is csak élvezetes nasi, ami nem laktat. Viszont feldobja az étkezésemet, nem mintha az nem lenne élvezetes eleve, de nekem akkor is kell.)


Amit ehetsz és nem rossz, az a zöldség, nyers, friss, üde... Jó, hát valószínűleg nem laksz vele jól, de ha hozzádobsz valami értelmes ételt, akkor azért már segíthet. Persze csupa fehérjés-zsíros jut eszembe, hiszen az egészíti ki jól... De lássuk csak, sült tojásfehérje, az nem zsíros s valamit csak ér... de pici zsír azért legyen a salátáidban, szükség van rá.


Igazából az rossz irány, hogy ha megéhezel. A normál étkezéseidé a feladat, hogy jóllakassanak egész napra, azt kell jól megtervezni, sőt kitapasztalni. Így 3 év után már tudom, mivel lakom jól egy tőlem nagyon idegen, alacsony kalóriakeret mellett :) Nálam le kell nyomni a szénhidrátot, akkor nincs gond. A Te étrended mellett a falat kaparnám vagy inkább nagyon sokat ennék. Attól még Neked működhet, csak fontosnak tartom hangsúlyozni, hogy érdemes kutakodni a hozzánk passzoló, tartható, hatásos módszer után, nem tuti, hogy a trendi módszerek a jók számunkra.


2 hónap alatt 12 kg úgy, hogy ennyi kb. az összes felesleged? Necces. A reális és normális fogyási ütem fölé kell menned, ami sok mozgással vagy megtörténik, vagy nem... Vízvesztéssel együtt már kicsit más a helyzet, de azért ez egy merész terv. Szerintem csináld rendesen és majd meglátod, mennyit fogysz, sosem értettem, miért érdekli az embereket, hogy mások szerint menni fog-e X kiló Y idő alatt...

2015. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!