Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat tanultatok a szóbeli...

Sokat tanultatok a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem összességében sokat. Szerencsére 11-ben előrehozottan megcsináltam az infot, így csak 3 tárgy maradt 12-re. Abból a maradékból az emelt törimre kiemelten sokat tanultam, a magyarra azért kevesebbet, meg abból úgy emlékeztem is sok mindenre, és egyedül az angol volt az amire nem fordítottam akkora hangsúlyt, de az középszinten meg szerintem gyerekjáték.
2017. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen -
2017. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 4 évet becsülettel végig tanulod, akkor nem kell a szóbelire sokat tanulnod. Elég csak ismételni. Én az emelt matek szóbelire sokat tanultam, a közép szóbelikre sokat ismételtem.
2017. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Összességében szerintem nem tanultam eleget. Az angolt és az infót előrehozottan csinátam, az angolra nem készültem, infóból kétszer szóbeliztem (a második emelt volt), de mivel az elsőre sem készültem fel rendesen, a másodikra is sokat kellett volna tanulnom, de akkor se tanultam, csak nagyon keveset. Most emelteztem matekból, arra sokkal tovább készültem, mint a magyarra és a törire. Nem többet, hanem tovább. Sokkal több napig húztam, ellustálkodtam az időt. Miután lement a matek, csak egy hetem maradt a többire. Mindig kifutottam az időből, de végül mindig szerencsésen húztam tételt.
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Igen, nagyon sokat tanultam! Megállás nélkül pörgettem a tételeket mindennap reggeltől estig, napi 12 órát. Ki sem mentem a lakásból 2 hétig.

Tök jól mentek a szóbelik. A tanárok megdícsértek.

Azt hozzá teszem, hogy engem marhára megviselt ez az időszak. Kicsit traumatikus volt az egész. Teljesen érzelem mentes létre. Amúgy idén érettségiztem.

2017. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!