Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az én kérdésem hogy Los...

Szerintemse kérdése:

Az én kérdésem hogy Los Angelesbe készülök de autóval szivesebben mennék mint repülővel és az autómhoz is nagyon kötődök. Autóval esetleg eltudnék jutni? Vagy ha nem is autóval mennék valahogy el lehetne hozzám juttatni?

Figyelt kérdés
Értelmes ötletekre vagyok csak kíváncsi az okoskodó emberek hanyagoljanak mert nincs idegzetem hozzájuk.

2017. jún. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem okoskodok. Nyugodtan pakolj fel két heti hideg élelemmel és vágj bele. Gondolom az útirányt tudod, akkor nincs probléma.
2017. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Autóval nagyon nehéz lesz. Bár ha tud úszni és van olyan stabil, hogy a tengeri hullámok sem borítják fel, akkor megoldható.

Egyébként ha ennyire ragaszkodsz az autódhoz, megoldható, hogy eljusson hozzád. Teherhajóval egész biztosan lehet szállítani. Vannak nagyszerű szállítmányozó cégek itthon, ha velük felveszed a kapcsolatot, még "háztól házig" jellegű megoldásokat is tudnak nyújtani. Lehet, hogy nem olcsó, de azt majd az árajánlat alapján eldöntöd, hogy megér-e neked ennyit a ragaszkodásod.

2017. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban jársz, ha eladod és veszel egy ugyanolyat, ha már kint vagy. Elég drága mulatság eljuttatni az USA-ba egy járművet.
2017. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!