Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnök és informatikus...

Villamosmérnök és informatikus fizetése között vanszámottevő különbség? Mert villamosmérnök sokkal szívesebben lennék.

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Számottevő nem hiszem, de az informatikus szerintem többet keres. Én csak saját példát tudok, pályakezdő hálózat mérnökként bruttó 350-400 000 körül lehet kapni BP en. Programozó akár még több. Villamos mérnök szerintem akár bruttó 100 000 el kevesebb is lehet.
2016. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm szépen.

Amúgy hálózati mérnök szívesen lennék,csak programozó nem.

2016. máj. 3. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen a programozóhoz kell egy fajta gondolkodás ami nem sok emberben van meg, na meg a töménytelen matek a legnagyobb buktató azon a szakon. A hálózatok ilyen téren könnyebbek, bár szerintem pont az egyetemen elég lightosan tanítják én otthon tanultam és tettem le Cisco vizsgákat, így akár egyetem nélkül is szerezhető mérnöki tudás. Sajnos a villamos mérnökről nincs valami sok információm. De azt tudom, hogy az informatikusokra óriási igény van. 22 000 betöltetlen informatikai állás van jelenleg itthon.
2016. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!