Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos a kitűnő bizonyítvány?

Fontos a kitűnő bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Nektek igen? Kort is kérnék.

Köszi!



2017. jún. 23. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Őskor.

2017. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem fontos, nekem folyamatosan volt egy tanárom, aki direkt szar jegyeket adott, pedig az összes többiből ötösre álltam. A jeles se fontos. Azokat a tantárgyakat tanuld meg kapj belőle ötöst-négyest, ami érdekel+kötelező érettségi tantárgyak, mert azok sajna kellenek :/

18 éves vagyok, kitűnőre érettségiztem, ezért mondjuk nem teljesen releváns a véleményem, de én csakis a felvételi pontok miatt csináltam, nem azért, hogy a tanáraimnak, osztálytársaimnak vagy a családomnak megfeleljek, hanem hogy azt tanulhassam tovább, ami tényleg érdekel.


A kitűnő bizonyítvány csak azért éri meg esetleg, mert sok dolgot kapsz kedvezményesen/esetleg ingyen a nyári szünetben, de azért nem kell megfeszítenie magát senkinek, hogy az annyira megérje :D

2017. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem addig volt kitűnő a bizonyítványom amíg anyukám fogta a kezem. Miután önállóbb lettem lerontottam a legtöbb tantárgyból 3-4re, csak azokból voltam jó, amiket szerettem (angol, biosz, töri) az érettségim se lett valami nagy szám, a legjobb a biosz lett 86% az angol 75% a többire már nem emlékszem de még rosszabbak, főleg a matek. semmi értelmüket nem láttam. verselemzés, mire gondolhatott a költő..ady endre pl egy alkoholista ku/*vapecér volt, a szerelmi költészetében valószínűleg a p*nára gondolt, de ezt nem írhatom a papírra, úgyhogy addig kell csűrni csavarni amíg bele nem magyaráz az ember mindenfélét. Nem is akartam tovább tanulni, csakis egy szakma érdekelt engem amit ezután kitanultam és most 2 év gyári munka után felmondtam és van egy sikeresnek mondható kis vállalkozásom. sokat keresek, többet mint a legtöbb átlag diplomás, akit anyuci meg apuci nem juttatott be valami nagymenő helyre, azt csinálom amit szeretek és jó vagyok benne, beoszthatom a saját időmet. Boldog vagyok. 22f
2017. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek biztos. :D
2017. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
19% a véleményem és miért? :D kifejtettem értelmesen a véleményem, hogy nem kell feltétlenül fullos bizi a jó élethez. csak szeresd amit csinálsz. de szánalmasak itt az emberek :DDD ez legyen a legnagyobb örömötök az életben
2017. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is hasonlóképpen látom a dolgot.
2017. jún. 23. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos. Magam miatt. Egyszerűen jó érzéssel tölt el. És nem is gebedek bele a tanulnivalókba, házit se írok, szóval lusta egy gyerek vagyok. Inkább az, hogy ennyi idősen (15) még talán valami megmarad óráról-bár ott is dumálok, na mindegy. Másrészt azért is jó még, mert évközben nem kapok zsebpénzt és ha kitűnő vagyok 15 ezret + dicséretenként egy ezrest kapok a szüleimtől. Meg néha a nagyszülőktől is kapok ezt-azt. Meg a suliban is kapunk jutalmakat. Szóval nekem eddig megérte.
2017. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 enes ***** válasza:
100%

Számomra is fontos, mert felemelő érzés a kitűnő bizonyítványodat a kezedben fogni. Főleg, ha keményen megdolgoztál érte, de mintahogy kiderült, egyénfüggő.

18/F

2017. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából eddig kitűnő voltam (jutalmat nem kaptam) és tényleg jó volt látni a 5-öst. De most 3 négyesem lett, pedig sokat dolgoztam érte. Nem a jutalom, hanem magam miatt. De az intelligenciát/tudást nem ötösökben mérik.
2017. jún. 24. 10:18
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban alsóban voltam kitűnő, pedig soha egy szót sem tanultam, max odafigyeltem órán. Ötödiktől mindig volt 1-2 négyesem olyan tantárgyakból, amik nem annyira érdekeltek.

Gimiben már tényleg csak azokba a tantárgyakba fektettem energiát, amik érdekeltek, minden másból csak annyit tanultam, hogy egy hármas vagy négyes meglegyen. Igyekeztem legalább az érettségi tantárgyakból jó jegyeket kapni, még ha nem is érdekeltek, hát nem jött össze, mert a magyartanárom egy büdös nagy paraszt volt. Leérettségiztem (nem kitűnőre), most orvosira járok. Tanulság: nem gáz, ha valaki tesiből és énekből és más hihetetlenül fontos tantárgyakból kettes :D

2017. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!