Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból (7. -es...

Megbuktam matekból (7. -es vagyok) augusztusban pótvizsgázok. Valaki esetleg volt már az en helyzetemben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi nagyon félek hogy nem jutok át.Egy pár biztató szó is jól esne:)

2017. jún. 25. 22:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitok! :) Wow ez nagyon durva lehet hogy így én is meg tudom szeretni a matekot? Az durva lenne :D mindenesetre köszönöm hogy felajánljátok a segítséget ha úgy adódik mindenképp élek majd a lehetőséggel és írok! De ez most egy nagyon jó hír számomra hogy még nincs minden veszve ezzel a bukással főleg hogy 8 osztályos gimibe járok:)
2017. jún. 26. 14:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#8as vagyok :)

Azta de jó ilyet olvasni, hogy másnak is hogy megváltozott az élete:)) kedves kérdező én tényleg kívánom, hogy leld meg te is a boldogságod a tanulásban. Hihetlen érzés olyannal foglalkozni amit szeretsz, nem tantorithat el tőle semmi. Addig ülsz felette míg meg nem csinálod, és utána olyan boldog leszel, hogy megajandekozod magad meg egy feladattal... Az a siker, az az eleterzes hogy "hűűű b*ssza meg ez de jól megy, még még még többet.." megtudnad olyankor váltani a világot:)) és a tanár arckifejezése... Az a kifejezés amit sosem felejtesz el, az a büszkeség és legfőképpen tisztelet irántad.. Felbecsülhetetlen. Imádom. Minden percét imádtam.

Örülök a 9-es és 10-es valaszolonak nagyon:)) büszke vagyok rájuk. És boldog vagyok, hogy nem csak én vagyok így vele:)

9-es,sok sikert a továbbiakban,rettentően jó a fizika is, csak így tovább, mutasd meg rendesen a tanárnak mire vagy kepes:)) ügyes vagy!

Drága 10-es,wow az emelt kémia, te sem vagy semmi, neked is van mit felmutatni arra a bizonyos asztalra,nagyon büszke vagyok rád is! Tedd amit tenned kell, én azt mondom neked a sors a kémiát választotta, bármire képes vagy, változtasd csak meg azt a sorrendet! :))

2017. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült?
2017. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Átmentem!:)
2018. márc. 5. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!