Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltmár olyan, hogy megbuktato...

Voltmár olyan, hogy megbuktatott igazságtalanul a tanárod?

Figyelt kérdés
Beírt egy 1-est vagy hasonló sztorik?
2017. jún. 27. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetemen. Addig kérdezgetett míg egy kérdésre nem tudtam a választ és beírta az egyest.
2017. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Roflkopter ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint amit az első írt. Addig szívat amig valamit nem tudok és akkor nagyon boldogan megbuktat.


Másik sztori meg házi feladatot kellett beadni egyetemen. Nos tudni kell, hogy ha rossz a házid pénzért adhatod be újra. Vannak konzultációk beadás előtt ahol a tanár megmondja jó-e vagy nem mit kell javítani stb. Jellemzően a konzultáción soha nem talált hibát, persze beadás után egyből. Így a csoportból kihúzott évvégére összesen kb 100 ezer forintot pótleadásokból.


Egyetemen az a jó, hogy ott nem szállnak rád személy szerint mint gimiben hanem kollektívan szopatnak mindenkit

2017. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
59%

Nem. Ha buktam, akkor azért buktam, mert sz*rtam bele a tanulásba, és előző este inkább elmentem sörözni.

Pótvizsgára mindig összeszedtem magam. Egyszer egy tanár már úgy fogadott, hogy kolléga, akar tételt húzni, vagy legyen a szokásos? (=beírja a karót oszt UV-n kapok egy 4-es 5-öst :D)

2017. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!