Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy nagy gondom a 10 éves...

Van egy nagy gondom a 10 éves kisfiamat másik iskolába akarom iratni. De eddig nem sikerült mert nincs hely. Most egy iskolánál sikerült a bizonyitvánt ott hagyni de válasz hogy felveszik e csak augusztusba kapok. Van esély hogy felveszik?

Figyelt kérdés

#Át íratás #másik iskolába.
2017. jún. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Hol?
2017. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig meg van, bár az általad közölt információkból többet nem tudunk következtetni.

Egy iskola sosem köteles átvenni a gyerekedet, ha nem vagy körzetes.

10 éves a gyerkőc akkor most fejezte be a 3. vagy a 4. osztályt. 4. osztály után szerintem nagyobb az esély az iskolaváltásra, mert a gyerekek akkor mennek felsőbe és a nyolcosztályos gimikbe menők miatt van üresedés. 3. osztály után az általános iskola helyében nem vennék fel egy új diákot egy összeszokott osztályközösségbe hacsak nincs valami rendkívüli tényező. Mondjuk ez csak az én véleményem.

2017. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csorváson lakunk és Békéscsabái iskolába adtam le a bizonyítványt.Onnan várjuk a választ mit csak augusztusba tudjuk meg.
2017. júl. 2. 20:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Másik üzenetre válaszom.Most megyünk ötödik osztályba.És minden féleképpen iskolát akarunk váltani.Tanárnő miatt.
2017. júl. 2. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én ismerek olyan tanárt, aki alsótagozaton meg felsőtagozaton is tanít; de ő csak egyetlen egy ember. Szóval általában 5.-től tök mások tanítják , mint előző négy évben. De ha mondjuk róla, a leendő osztályfőnökről, vagy valamelyik kollégájáról hallottatok rosszat, esetleg a nagyobb tesó hozzá járt, és nem volt jó, akkor, de mondjuk nemtom, nem feltétlenül szivatná őt is, viszont akkor tényleg sanszos. Ha kinézi magának, akár csak azért, mert az ő testvére és kipécézi így a gyereket a tanár.
2017. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ja és amúgy amikor én mentem ötödikbe, előtte úgy volt, hogy valaki tök más lesz az osztályfőnököm, de ő átment akkor másik iskolába,és így akkor más lett mégis.
2017. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a gond az hogy már lehet tudni hogy ki lesz az ötödikes osztály főnők.Az is olyan mint az elöző.Rossz!!! Ezért is akarunk másik iskolába menni.
2017. júl. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!