Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járműmérnök, vagy mérnökinform...

Járműmérnök, vagy mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés
Győri egyetemen melyik szakot nehezebb elvégezni, illetve melyiknél erősebb a matek?

2017. júl. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor ott a jármű mérnökit egyszerűbb elvégezni és az infót viszont nehezebb. Amúgy a jármű sem rossz, ha valamely autóipari céghez sikerül bekeveredned vele. ( elég sokan pákyáznak oda, szóval nagy a verseny ). Ezen okok miatt a járműves szakot én egy sima gépészre lehet, hogy lecserélném.
2017. júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a matektól parázol, akkor járj el belőle korepokra. Ha jó helyre mész kb 5 évre visszamenőleg felkészítenek a lehetséges zh/vizsga sorokra.
2017. júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Az a baj hogy már jelentkeztem, mérnökinfo,gazd.info,és járműmérnök a sorrend. De ezen még tudok változtatni, még azt jó lenne megtudnom hogy évkőzben van e esetleg lehetőség átmenni pl. gépészmérnök szakra? Vagy ez kizárólag csak újra jelentkezéssel valósítható meg?
2017. júl. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!