Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EKE BTK ének-rajz osztatlan...

EKE BTK ének-rajz osztatlan tanári alkalmassági hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Ami leginkább érdekelne, hogy :

-a pályaalkalmasságin miket szoktak kérdezni?

-A zeneirodalmi és művészettörténelmi jártasságomat hogy mérik fel? csak úgy belekérdeznek vagy tesztet kell kitölteni ? ...

-a szabadon választott dalokból mennyit kell ténylegesen elénekelni?

-rajzra otthon készült munkákból mennyit kell vinni?


Köszi előre is a segítséget :)



2017. júl. 8. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!! :)

Én is az EKE-re jelentkeztem, csak én a TTK-ra biológia-kémia szakosként. Hát én júniusban voltam alkalmassági vizsgán nálam nagyon rendesek voltak. Motivációs levelet vidd magaddal és azt fogja/fogják elolvasni, majd abból kérdeznek pár dolgot. Utána kapsz konkrét kérdéseket, miért szeretnél tanár lenni, de kevés a fizetés, hol szeretnél tanítani, miért ezeket a szakokat választottad... ilyesmik. Végül pedig egy szituációs feladat. Nekem az volt,hogy töri tanár vagyok és, egy diák folyamatosan elhanyagolja a bejárást az óráimra, nem tanul és én megbosszúlom azzal,hogy mindig ő felel ezáltal bukház közeli állapotba került. Többször összevesztünk órán, kizavartam, igazgatóhoz is leküldtem, és mi a véleményem a szituról.

Többi kérdésre nem tudok válaszolni, mert ugye én más szakpárra megyek. De remélem segítettem. :)

2017. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!