Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészeti karán a a bűnügyi nyomozói szak után van esély külföldre menni?

Figyelt kérdés
Miután ugye ha elvégeztem az egyetemet.

2017. júl. 10. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Külföldre menni persze, de ott munkát találni már nehezebb lesz. Szakmán belül meg főleg. Azt tudnod kell, hogy a rendészeti képzések tanterve nem kevés jogi ismeretet tartalmaz, ami országonként eltér. Ráadásul a legtöbb helyen ahhoz, hogy rendvédelmi szerveknél dolgozz, alapelvárás az állampolgárság. Én azt javaslom, hogy ha tudod, hogy hova szeretnél menni külföldre, inkább menj ki minél hamarabb, és végezz el ott egy hasonló képzést. Csak nyilván ha hazajössz, a honosítással akkor is bajok lehetnek.
2017. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!