Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elévül a kresz vizsga próbálko...

Elévül a kresz vizsga próbálkozásainak száma (PÁV)?

Figyelt kérdés

Hali!

Elkezdtem a kresz vizsgát, lassan 1 éve, de nem igen tudtam foglalkozni vele, így 3. próbálkozásra sem sikerült az elméleti vizsga. Idáig nem is lenne gond, csak időközben külföldre költöztem, és így nem tudtam folytatni -és teljesíteni- 1 éven belül.

Nár végén költözök vissza Magyaro.-ra, és szeretném újra elkezdeni, és befejezni.

Ilyen esetben ha újra kezdem,illetve fizetem be a pénzt a kresz tanfolyamra akkor az eddigi próbálkozásaimnak a száma előlről kezdődik, vagy onnan folytatom ahol, amennyi volt,és így további 2 sikertelen próbálkozás után mehetek PÁV-ra?



2017. júl. 18. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!