Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak ha szomorú...

Hogyan tanuljak ha szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy lusta lennék, mert amikor minden rendben volt és boldog voltam sosem okozott gondot leülni tanulni. De most egy ideje nem megy. Két hónapja kezdődött. Alapjáraton is szomorú vagyok és ha elkezdek tanulni egyszerűen nem bírom, nagyon megvisel. Zh időszakban most év végén összehoztam valahogy de minden alkalommal sírtam pár óra elteltével és még depisebb lettem mire az egésznek vége lett. Most pedig vizsgaidőszak van és ugyan ez a helyzet.

2017. jún. 7. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem ugyanez van most, én idén érettségizem. Történt valami a családodban? Esetleg barátokkal? Ha van kedved beszélgetni, írj meg nyugodtan egy facebook elérhetőséget és megkereslek :)) Kitartás!

20L

2017. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el pszichologushoz ha ennyire rossz a hangulatod már egy ideje? Nem lehet, hogy nem is szereted azt tanulni, ami szakon éppen vagy? Mert ha ennyire megvisel, akkor válts sulit. Ha meg nincs sok hátra, akkor kitartást! Engem is megvisel a zh hét, meg a vizsgaidöszak is, pedig szeretek tanulni. Ez szerintem mindenkiben benne van, mindenkinek gyomorgörcse van ebben az idöszakban. Ezt tul kell élni valahogy, amin ugy segithetsz, hogy év közben is tanulsz. Ezzel leveszed a terhet a válladrol, hogy ne dolgozatok elött zuduljon rád minden és érezd azt, hogy inkább feladod az egészet. Hidd el, sokkal könnyebb lesz.
2017. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!