Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok amiért...

Nagyon szomorú vagyok amiért nem sikerült egy vizsgám. Hogyan legyen jobb kedvem?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy tudtam az anyagot, de fájt fejem, rosszul éreztem magam és nem lett meg. Szerdán javíthatok, próbálok azért még tanulni rá, de mellette lesz még két másik tárgyam is amiből készülni kell. Mit csináljak pillanatnyilag? Más gondjaim is vannak ezért jött ez ki még rosszabbul. (betegség, családi gondok) Ti mit csináltok ha nem sikerül egy dolgozat/vizsga vagy hasonló dolgok?

2017. máj. 22. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én túllendülök rajta, nem ez a világ vége. Mindig van lehetőség javítani, vagy később mással kompenzálni.
2017. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen vizsga volt?
2017. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy volt?
2017. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!