Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Most erettsegiztem ,azonban nem lett valami fényes.Viszont jövőre nagyon szeretnék továbbtanulni a BME-re,csak sajnos a matekom ,ami a legjobban szamitana az 44% lett.De az tudni kell,hogy kb semmit nem tudtam matekbol,csak az erettsegi elott par honappal kezdtem el tanulni.


Tehát a kérdésem:Szerintetek lehetseges az,hogy most elkezdenek tanulni,majd oktoberben irnek egy otost matekbol.Majd jövőre beprobalkoznek az emelt matekkal es abbol is el ernek egy 80% ot?


Illetve ha ez lehetseges szamomra,akkor milyen tanulasi strategiat kene alkalmaznom es hogyan?



2017. júl. 21. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges!
2017. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha azért lett 40%, mert nincs érzéked hozzá, akkor nagyon megszenvedsz vele, de akár sikerülhet is. Az emeltes plusz anyaghoz mindenképp keress tanárt!
2017. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
tanárral tanulj, úgy lehetséges
2017. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazából ,mindig is szerettem a matekot ,csak sose foglalkoztam vele.Sajnos általában abból "éltem" ,amit az órán hallottam :/. Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)


És esetleg a tanáron kívüli lehetőségeimet a tanulással kapcsolatban,még letudnátok írni?

2017. júl. 21. 23:13
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én tanár nélkül készültem fel az emelt matek érettségimre. Hasonló helyzetben voltam mint te, nekem a közép 58%-os lett, majd rá egy évre írtam az emeltet, ami 87% lett. Szerintem nem igazán kell hozzá tanár, interneten lehet találni kerettanterveket, összefoglalókat, ebből már el lehet indulni, le van írva hogy mit is kellene tudni. Témakörönként érdemes haladni, mint az iskolában is. Le lehet tölteni matekkönyveket is, meg YouTube-on is van sok oktató videó.
2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
E-palatáblát tudom ajánlani. Témakörönként végigviszi az egész anyagot, elméletet leírja, illetve gyakorlati feladatokat is találsz. A másik nagyon hasznos oldal pedig a Studiumgenerale. Témakörönként vannak összeszedve az érettségi feladatok közép-és emelt szinten is.
2017. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm% és szerinted csak ezzel a kettővel fel lehet készülni októberre ?:)
2017. júl. 22. 00:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most érettségiztem májusban, 89% lett úgy, hogy nem ez volt a fő tárgyam, mivel jogra készülök. Mi az iskolában február elejétől készültünk heti 4 órában, plusz amit itthon hozzátettem. És emellett ugye én a többi tantárgyra is készültem. Szóval összességében fel tudsz készülni szerintem ennyi idő alatt. Ha középszinten van kérdésed akár még sehíteni is tudok!😊
2017. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj, a legfontosabb kimaradt. Ezt a 2 oldalt használtam csak, semmi másból nem készültem.:)
2017. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ertem,koszi a segitseget:) azthiszem en is megnezem ezt a 2 oldalt :).


Egyebkent ezek sokat segitettek?

2017. júl. 22. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!