Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Most erettsegiztem ,azonban nem lett valami fényes.Viszont jövőre nagyon szeretnék továbbtanulni a BME-re,csak sajnos a matekom ,ami a legjobban szamitana az 44% lett.De az tudni kell,hogy kb semmit nem tudtam matekbol,csak az erettsegi elott par honappal kezdtem el tanulni.


Tehát a kérdésem:Szerintetek lehetseges az,hogy most elkezdenek tanulni,majd oktoberben irnek egy otost matekbol.Majd jövőre beprobalkoznek az emelt matekkal es abbol is el ernek egy 80% ot?


Illetve ha ez lehetseges szamomra,akkor milyen tanulasi strategiat kene alkalmaznom es hogyan?



2017. júl. 21. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen pontjaid voltak, másik felvételi tantárgyból emelteztél-e, de ha nem vagy rossz egy nyelvből, akkor ajánlanám a felsőfokú nyelvvizsgát is plusz pontokhoz. Ha 80-90%-os emelt érettségit/középfokú nyelvvizsgát össze tudsz hozni, akkor egy gyengébb helyen a felsőfokú is biztosan menni fog, sőt!
2017. júl. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak kozep nyelvizsgat tervezek tenni angolbol nemsokara..:/
2017. júl. 22. 12:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített az Epalatábla és a Studiumgenerale is.
2017. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!