Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem a Semmelweis...

Van esélyem a Semmelweis Egyetem akármelyik kollégiumába bejutni?

Figyelt kérdés
Felvettek az ETK-ra, 439 pontom volt, két testvérem van, nem vagyok hátrányos helyzetben, 110km-re lakok külföldön, a bruttó kereset egy főre 60ezer.

2017. júl. 30. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de milyen szakirányra vettek fel? :)
2017. júl. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Másodéves ETK-s vagyok. 147 km a sulitól, 3 testvér, 50 körüli egy főre jutó. Sem elsőévben, sem másodévben nem vettek fel. Jelenleg várólistán vagyunk...rengetegen. Bár az elsőéveseknek külön van x létszám ahová,csak őket veszik fel, de nálam első évben a legjobb várólistás helyezés is 9. volt (minden kolinak külön várólistája van természetesen:)-)
2017. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Én is azt hallottam, hogy lehetetlenség bejutni. Amúgy dietetikusnak :)
2017. aug. 6. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Felvettek anno?? (Most vagyok gólya, 135 km, 3 kisebb tesó + én, akiket még eltartanak, 75 körüli 1 főre jutó, és még van ezenkívül 1 db szociális cuccom.) Fosok nagyon...
2018. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!