Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tarkaréti kollégiumról némi infó?

FarkasJudit kérdése:

Tarkaréti kollégiumról némi infó?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek a BCE-n, már előtte nézegettem a kolikat, ki is választottam a Földes Ferenc kollégiumot. Ma ugye kaptam az e-mailt a Neptuntól, azon belül a kollégiumi jelentkezést.

Az a gondom, hogy csak a Tarkaréti koliba enged jelentkezni, ami 25 percre van az egyetemtől...kocsival.

Az lenne a kérdésem, hogy más is akad, aki most szeptemberben kezd és a Tarkarétibe kell/esetleg akar jelentkezni? ...Illetve hogy a bentlakóknak mik a tapasztalatuk a kolival kapcsolatban.

Előre is köszi a válaszokat :)



2017. júl. 28. 18:50
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
U.i: Esetleg ha valaki tudja a Földes Ferenc kollégium kódját, hogy rákeressek a Neptunon, hátha... :)
2017. júl. 28. 18:52
 2/25 anonim ***** válasza:
elsőéves=Tarkarét... barátnőim laktak ott, huhh.
2017. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na várj.. a ,,huhh" most jó vagy rossz? :D Menekültek első év után? :D
2017. júl. 28. 19:08
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tarkaréten laktam előző évben és háát.. elég rosszak a körülmények, sok a büdösbogár, melegben darazsak is hemzsegnek. Az épület régen munkásszálló volt azóta újítgattak rajta de még mindig lehet rajta érezni a múltját..:D Most elvileg megint felujítják most nyáron és tavaly nyáron is felujították a fürdőszobákat. Nagyjából azért lakható, egy idő után hozzá lehet szokni, viszont az egy órás utat kolesztól egyetemig sosem tudtam megszokni. Az ott lakók jófejek, szoktak lenni bulik is
2017. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ka és első évesként csak tarkára mehetsz
2017. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ja*


nem megy ma ez az írás nekem..:D

2017. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Undorito minden koli... allitom egy jobb vonaton elhetobb korulmenyek vannak
2017. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hm... köszi a választ :D na remek...a büdibótól rettegek, de akkor asszem egy porszívóval költözök be :D Harmadik szemesztertől meg engem ott már nem látnak többet ._. A képek sem voltak túl csábítóak amikor utánanéztem a kolinak.
2017. júl. 29. 08:17
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes az azért..:) de igen, mindenki menekül onnan 2 félév után (én is:D)
2017. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is oda megyek majd, már előre félek. :( :D
2017. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!