Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Még kicsinek az orvosira akartam menni csak féltem oda jelentkezni mert nagyon rosszul álltunk anyagilag. Jelentkeztem végül gyógyszerésznek de dolgoznom kellett és megbuktam annyiszor hogy kb. most ki fognak rúgni. Azt se tudom már mit csináljak mindenki össze-vissza mond mindent. Ha újrajelentkezek visszajöhetek nyilván de már ez a negyedik évem érettségi után és öregnek érzem magam. Nagyon maximalista vagyok és szeretnék mindenkinek megfelelni meg hogy jó életem legyen és végre ne bántson senki. Mit tegyek? Már utálom ezt az egész cirkuszt ...
2017. aug. 1. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy vagy öreg ne viccelj. Ha elbocsájtanak jelentkezz újra, a tárgyaidat gondolom el tudod fogadtatni és akkor lazább lesz a tanzlás, tudsz dolgozni.
2017. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!