Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért olyan unalmas a gólyatábor?

Miért olyan unalmas a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Eddig kb nem tudtam emberrel normàlisàn beszélni..Most meg még buli lenne és itt ülök az üres szobàba egyedül..De tele van full ismeretlen emberrel akik nem is beszélgetni akarnak hanem csak bebaszni és ez az nke
2017. aug. 8. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
nem mindenki a hányember annyiféle
2017. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ívás közbe is lehet ismerkedni, csak más témákat kell felhozni.
2017. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenki kint van és bulizik meg jól érzi magát te meg bent ülsz egyedül az üres szobában és gyakori lóf@$zra irkálsz, akkor valószínű unalmas is lesz. Ha egy kicsit ellazulnál és kimennél néha emberek közé akkor lehet tudnál beszélni is valakivel, neadjisten még lehet jól is éreznéd magad. Vagy azért mentél el gólyatáborba hogy a buli idején a szobában ülj egyedül és ide írj?
2017. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hàt ez sosem volt az én vilàgom de gondoltam megpróbàlom
2017. aug. 8. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A gólyatábor erről szól... Ivászat, buli, ismerkedés, beszélgetés. Ha nem szeretsz emberek között lenni akkor nem is értem minek mentél el. A szobában ülni tudtál volna otthon is.
2017. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!