Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba bőrönddel vagy...

Gólyatáborba bőrönddel vagy nagy táskával érdemes menni?

Figyelt kérdés
ELTE gólyatáborról van szó. tehát egyetemi.

2017. aug. 15. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel, amibe beleférnek a cuccaid. Egyetemen is.
2017. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor végül is mindegy? Bocsi, ha hülye a kérdés, de sajnos nagyon feszült vagyok már miatta. Senkit sem fogok ismerni. :(
2017. aug. 15. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, akkor már elmúltál 18, vagyis már egy pár nyaraláson túlvagy már. Pakolj úgy, mintha nyaralni mennél.
2017. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmi baj, de tényleg ne feszülj rá. Mindenki ugyanúgy félni fog, mint te. Hova fogsz járni? (első voltam)
2017. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlati szempontból szerintem jobb a bőrönd. Nálunk a gólyákat mindig az állomásokon várják és onnan még egy jó séta a szállásig. Sokkal könnyebb húzni a bőröndöt, mint cipleni a táskát.
2017. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ELTE TTK, matematika. Köszi a válaszokat!
2017. aug. 15. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ELTE-re megyek, de láttam videót az én egyetemem gólyatáboráról, és ott is úgy volt, ahogy az utolsó válaszoló mondta, tehát az állomástól a szállásig gyalog mentek, és kb. mindenkinél bőröndöt láttam.

Én is bőrönddel megyek.

2017. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!