Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet olyan érettségit venni,...

Lehet olyan érettségit venni, ami valódi és ha utánna néznek nem lesz probléma?

Figyelt kérdés

Munkahelyem miatt kellene.

Nem akarok tovább tanulni.

Estin gondolkodtam, de a cég nem ad rá szabad időt.

Nem feltétlen hamisításra gondoltam

Hallottam, hogy vannak olyan sulik, ahova nem kell bejárni meg semmi, csak havonta x osszeg es megvan.

Olyan mintha rendesen jarnal csak eleg havonta 1x bemenni.


Rosszul informaltak? Ezek csak legendak? Esetleg valoban van ilyen?


Kerem csak azok irjanak, akik segiteni tudnak.



2017. aug. 16. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha majd kapsz valami értelmes és hasznos választ , küld át nekem is légy szíves, privátba.

Köszönöm !

2017. aug. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom tud szerezni olyat hogy még a tablóra is felkerülsz, sőt a 30 éves osztálytalálkozón lesz aki emlékezni fog rád.
2017. aug. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly volt. -.-
2017. aug. 16. 03:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Úgye, nem gondolod, hogy a 'semmiért' el lehet intézni, hogy visszamenőleg bekerülj a négy évfolyam osztálynaplójába, az érettségire bocsátottak - és sikeres vizsgát tett - sorába?

.

"Nem feltétlen hamisításra gondoltam"

Hát mire?

Valódira: Nosza, felülni az időgépre, 4 év vissza, tanulás a 4 év alatt, vizsga - és teljesült is kivánságod!

2017. aug. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel 2006 óta a OM központi nyilvántartásából kérik le, így elég nehéz lenne megvenni:-)
2017. aug. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Megoldottad? Engem is érdekelne a téma
2018. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!